Nauja medicinos epocha

Bal 26, 2018

„Transfer Faktorių“ pranašumas prieš kitus, plačiai žinomus imunomoduliatorius yra tas, kad jis turi didesnę reabilitacijos galimybę imuninei sistemai, turi platų veikimo spektrą. Jis visiškai saugus ir nepavojingas, vartojamas peroraliniu būdu, želatinos kapsulę užgeriant vandeniu. Neturi jokio šalutinio poveikio, vienodai efektyvus tiek suaugusiems, tiek vaikams“

Anatolii Vorobjov. Medicinos mokslų daktaras, Profesorius, Rusijos mokslų akademijos Akademikas. Sečenovo MMA mikrobiologijos, virusologijos ir imunologijos katedros vedėjas, AMTM 1 – asis vice prezidentas.

Imunoreabilitacijos bazinio metodo atsiradimas naudojant Transfer faktorius reiškia, kad atsirado išeitys iš tokių sveikatos situacijų, iš kurių anksčiau paprasčiausiai nebūdavo išeities!

Imunodeficitas, arba imuninės sistemos silpnumas yra ne vienintelė ir toli gražu ne labiausiai paplitusi, ir pavojinga imuninio atsako problema. Šį silpnumą galima koreguoti gamtinėmis priemonėmis kaip: Echinacėja, Česnakas, Žen Šenis, Marinda, „Kašačii kogot“ , Kordicepsas, Auksinė šaknis, ir t.t. . Taip mes galime sustiprinti imuninę sistemą.

O jeigu problema ne imuninės sistemos silpnume, o programos pažeidime? Žmogaus organizme vidutiniškai per parą susidaro 80 milijonų vėžinių ląstelių, bet vėžinis procesas atsiranda tik tada, kai imuninė sistema laiku neatpažįsta šių vėžinių ląstelių, vėluoja jas atakuoti ir ko pasekoje sunaikina šių ląstelių mažiau, nei jų pasigamina.

Virusinis B ir C hepatitas, serozinis meningitas, encefalitas, boreliozė ir t.t. – tai ne silpno imuniteto (imuninio atsako) problema, o imuniteto nesugebėjimas atpažinti ligos sukėlėją ir suformuoti tinkamą atsaką. Gydytojų pastangos dirbtinai suformuoti imuniteto atsaką sukelia daug šalutinių poveikių organizmui.

Pagrindinė alergijų priežastis yra nevaldomas, per didelis imuniteto atsakas. Tai klaidinga imuninės sistemos hiperreakcija į nepavojingas medžiagas, klaidingai įvertintas kaip pavojingas organizmui. Tai imuniteto atpažinimo funkcijos sutrikimas. Kas penktas planetos gyventojas yra alergiškas.

Autoimuninės ligos – tai pats sunkiausias imuniteto sutrikimas.

Pagrindinė imuniteto užduotis – atpažinti „savas“ ląsteles nuo svetimų baltyminių ląstelių ir išsaugoti genetinį pastovumą.

Sutrikus imuninės sistemos atpažinimo programai, imunitetas atakuoja ir naikina „savas“ ląsteles priimdamas jas kaip svetimą baltyminį darinį!

Taip atsiranda autoimuniniai tiroiditai, reumatoidiniai artritai, psoriazė, raudonoji vilkligė, sklerozė, pirmo tipo cukrinis diabetas, glomerulonefritas, vaskulitas ir t.t. Tokiais atvejais gydytojams tenka ne stiprinti, bet slopinti imunitetą!

Nei vienam pasaulio gydytojui nepavyko pašalinti autoimuninių sutrikimų priežasties, kol neatsirado galimybė pataisyti imuninės sistemos atpažinimo programą!

nauja medicinos epocha

Tai atlikti gali tik – Transfer Faktoriai!

Transfer Faktoriai – tai mažos baltyminės molekulės, apie 100 000 kartų mažesnės nei paprasta molekulė. Jos gaminamos leukocitų, kitaip sakant pačios imuninės sistemos, imuninių įvykių eigoje užrašoma, saugojama ir pernešama imuninė informacija.

Transfer Faktorius kaip imuninės atminties molekulė užtikrina bet kokių svetimų agentų adekvatų atpažinimą.

Jei imuninė atmintis pilnavertė – tai problemų, kad atpažinti ir formuoti teisingą imuninį atsaką nėra.

Būtent Transfer Faktorius užtikrina ir suderina veiksmus tarp atskirų imuninės sistemos grandžių. Būtent Transfer Faktoriai atsako už sklandų imuninės sistemos darbą.

Transfer Faktorių pagalba perduodama imuninė informacija. Tą imuninę atmintį perduoda motina tik ką gimusiam savo vaikui. Įrodyta, kad jie atlieka pavaduojamą funkciją, nes tik gimęs kūdikis savo Transfer Faktorių dar neturi.

Motinos perduodama „šviežia“ ir „sena“ imuninė patirtis. Tai imuninė informacija sukaupta ir perduodama iš kartos į kartą, kaip bazinė imuninė patirtis susiformavusi prieš milijonus metų ir yra imuniteto pagrindas. Taip vadinamas – imuninis „pasas“, stuburinių gyvūnų išgyvenimo galimybė, prie kurių priskiriami ir mes žmonės.

Augaluose negali būti saugoma stuburinių gyvūnų imuninės sistemos informacija!

Tik Transfer Faktoriai, molekulės, turinčios informaciją, gali atpažinti vėžines ląsteles ir pavojingas infekcijas. Tai jos, atsakingos už imuninės sistemos sugebėjimą atskirti pavojingas medžiagas nuo nepavojingų, savo sveikas ląsteles nuo svetimų baltyminių darinių.

Žmonės, kaip žinduoliai, turi gauti jas iš motinos su priešpieniu tik gimus pirmas 20 – 40 minučių. Ilgus metus mokslas manė, kad pirmas pasirodęs pienas iš motinos krūties, tai nepilnavertis pienas, todėl Rusijoje ir kitose šalyse priešpienį išpildavo į kriauklę. Gimusį kūdikį atnešdavo motinai maitinti tik į trečią parą po gimimo. Tai tęsėsi beveik 70 metų. Kitaip sakant: praktiškai visa suaugusi visuomenė “civilizuotų” valstybių, tame tarpe ir Rusija, liko be “senos” bazinės imuninės informacijos!

Ar verta stebėtis vėžio „bujojimu“, virusinių infekcijų, autoimuninių ir alerginių susirgimų gausa?

Kaip tai ištaisyti? Tik Transfer Faktorių pagalba, kurie sukaupę “seną” imuninę patirtį.

Transfer Faktoriai buvo atrasti Lourenso (H.S. Lawrence), 1949m žmonių kraujyje. Labai greitai gydytojai įsitikino, kad tai galingiausia gydymo priemonė. Įkurta tarptautinė gydytojų asociacija, kuri Transfer Faktorius naudojo gydymo tikslais. Juos išgaudavo iš donorų kraujo – tai brangu ir nesaugu, ypač atsiradus AIDS ir Hepatitui C. Kartais atrinkdavo donorus persirgusius tam tikromis ligomis, tai labai efektyvu gydant konkrečią ligą, bet taip pat tai fantastiškai brangu.

1987m daktarai Vilsonas ir Paddokas didelį kiekį Transfer Faktorių atrado motinos taip pat ir karvės priešpienyje. Atsirado pigus šaltinis Transfer Faktoriams išgauti. Vėliau Transfer Faktoriai buvo atrasti ir kiaušinių tryniuose. Svarbiausia, buvo išsiaiškinta, kad Transfer Faktoriai visiems stuburiniams vienodi!

Suprantama, kad „šviežia“ imuninė patirtis pas žmogų, karvę ar vištą skirtinga, tačiau bazinė sauganti 100 milijonų agentų atmintis – vienoda.

1989m buvo išrasta technologija, kurios pagalba Transfer Faktoriai buvo atskirti nuo kitų priešpienio komponentų – stambių baltyminių molekulių, kurios iššaukia alergiją ir sudaro 98% visos masės.

1996m Deividas Lisonbi įsigijo šį patentą, įkūrė 4 life research kompaniją (tyrimai gyvenimui) ir pristatė Pasauliui Transfer Faktorius, turinčius kokybišką „seniausią“ imuninę patirtį, kurių kaina 10 000 kartų mažesnė nei Transfer Faktorių, išgautų iš donorų kraujo!

Po keletos metų, jam vadovaujant buvo gautas patentas Transfer Faktorių išgavimui iš kiaušinių trynių.

David Lisonbee 4Life

Tai kas buvo prieinama tik turtuoliams, tapo prieinama visiems!

Į Rusiją preparatai pateko 2000m, dėka Rusų mokslininkų, gydytojų, tyrinėtojų. Praktiškai susiformavo naujas – bazinės imunoreabilitacijos metodas.

Gydytojas gavo galimybę, prieš pradedant gydymą, taikyti tokią efektyvią imunoreabilitaciją, kad tapo įmanoma žymiai sumažinti cheminių vaistų dozuotes ir specifinės terapijos agresiją. Gydant virusinius susirgimus, daugeliu atveju išvengiama sunkių priešvirusinių preparatų, o gydant alergines ir autoimunines ligas sumažinti simptomatinį gydymą.

Vėžio gydymui, šis metodas leidžia gerai paruošti ligonį specifiniam gydymui, sumažinti iki minimumo imunopatologiją gydymo metu ir reabilituoti imuninę sistemą po gydymo. Tai leidžia pasiekti žymiai stabilesnės remisijos, o kartais tampa paskutinės vilties metodu, kai įprastinis gydymas neveiksmingas.

Akivaizdu, kad Transfer Faktoriai gali ir turi būti naudojami ne tik gydymui, bet sveikatinimui ir ligų profilaktikai. Jie yra pati efektyviausia priemonė, kuri padeda subalansuoti dažnai sergančių vaikų imunitetą.

Tinkantys visiems virš 40 metų, kaip širdies ligų profilaktikos priemonė. Tai vienintelė patikima profilaktikos priemonė, prieš vėžinius, alerginius ir autoimuninius susirgimus. Vienintelė priemonė užtikrinanti teisingą imuninį atsaką, sergant virusiniu hepatitu, encefalitu, seroziniu meningitu, borelioze ir t.t.

Ypatingą reikšmę Transfer Faktoriai turi antisenėjimo terapijai, todėl, kad po 30 metų Transfer Faktorių gamyba organizme mažėja. Antigenų atpažinimo procesai sutrinka. Vartojant Transfer Faktorius, išvengiama jų deficito, nes pratęsiama imuninės sistemos „jaunystė“. Tai ypatingai aktualu, jei Jums ar Jūsų mamai nedavė priešpienio gimstant. Transfer Faktoriai neturi jokių apribojimų, nei dozuojant, nei pagal amžių, nei pagal tai kiek laiko vartoti.

Avižos su obuoliu ir migdolais

Avižos su obuoliu ir migdolais Receptas, kuris ilgam suteiks energijos ir sotumo. Tik trys ingredientai! Reikės: Avižų dribsniai (nevirti) 60 g Obuolys 100 g Migdolai 15 g  Kaip pasigaminti: Avižų dribsnius išvirkite vandenyje, pasūdykite. Išvirus, uždėkite dangtį ir...

skaityti daugiau

Omletas su avokadu tortilijoje

Omletas su avokadu tortilijoje Receptas skubantiems, nes gaminimui užtruksite vos keletą minučių. Tik keturi ingredientai! Reikės: Kiaušiniai 2 vnt. L Avokadas 70 g Viso grūdo tortilija 60 g Alyvuogių aliejus 5 g Kaip pasigaminti: Kiaušinius suplakite ir sumaišykite...

skaityti daugiau

Grikiai su obuoliu ir graikiniais riešutais

Grikiai su obuoliu ir graikiniais riešutais Receptas be gliuteno ir pieno produktų. Paprasta ir skanu. Tik trys ingredientai! Reikės: Grikiai (nevirti) 70 g Obuolys 100 g Graikiniai riešutai 15 g Kaip pasigaminti: Grikius išvirkite vandenyje, pasūdykite. Išvirus,...

skaityti daugiau