Išparduota

Marijampole – Jūs kvietėte – Mes ateiname !

Didžiausias Marijampolėje visą parą veikiantis sporto klubas siekia maksimaliai prisitaikyti prie vartotojų poreikių, tad neribojamas nei apsilankymų skaičius, nei trukmė.
Klube pritaikyta išmani, klientų jau pamėgta biometrinė sistema, kurios dėka nereikės nešiotis jokių spynelių, raktelių, kliento kortelių – patekti vidun ir naudotis spintelėmis galėsite pasitelkę savo piršto antspaudą.
Milžiniškoje, maždaug 1300 m2, erdvėje pakankamai įrangos ir motyvuojančių bendraminčių ras kiekvienas. Bus siūlomi net iki 60 kg svorio hanteliai, 1,5 tonos varžybinių svorių, 20 fiksuoto svorio štangų su lenktais ir tiesiais grifais nuo 10 iki 45kg, tad sau tinkamiausią ras tiek pradedantieji, tiek ir prisiekę fitneso fanai.
Daugiau nei 20 selektorizuotų jėgos centrų. Beveik 30 kardio treniruoklių – iš jų net 10 bėgimo takelių ir 4 laiptiniai treniruokliai. O tiems, kas neranda pakankamai motyvacijos ilgoms kardio treniruotėms, problemą išspręs išbandę vieną iš 10 kardio treniruoklių su lietimui jautriu ekranu, kur galima naršyti internete, žiūrėti vaizdo įrašus, pasikrauti savo telefoną ir tuo pačiu sportuoti. Cross Training zonoje bus įrengtas narvas su kopimo virvėmis, olimpiniais žiedais, štangų laikikliais ir kita profesionalia įranga, kurioje funkcines treniruotes atliksite su malonumu.

Po treniruočių galėsite atsipalaiduoti pirtyse, pasikaitinti soliariume ar užkąsti mini virtuvėleje savo atsinešto maisto.

Sporto klube bus prekiaujama ir maisto papildais.

Soliariumo abonementas bus parduodamas atskirai už simbolinį mokestį:
NERIBOTAS SOLIARIUMAS
https://vs-express.lt/soliariumas/

Klientų aptarnavimas paremtas biometrine sistema. Jūsų piršto antspaudas taps Jūsų raktu kelyje į sveikesnį rytojų.
Tai PATOGU, nes tokios „kortelės“ palikti beveik neįmanoma ir visada turite „po ranka“.
Tai SAUGU, nes tik Jūs galėsite naudotis savo įsigyta naryste ir tik Jums priskirta rūbinės spintele.

Pagal LR įstatymus piršto antspaudas nesaugomas kompiuterinėje duomenų bazėje. Saugomas tik biometrinis šablonas. Iš išsaugotų unikalių piršto požymių nėra galimybės atstatyti pradinį piršto antspaudo atvaizdą.

VS-Express 24/7 sporto klubų klientų aptarnavimo sistema pilnai automatizuota. Užeiti į sporto klubą galėsite, bet kuriuo paros metu VISUS metus, užtenka TIK jūsų piršto antspaudo.
Jūsų antspaudas užregistruojamas terminale atvykus pirmą kartą į sporto klubą, o jei antspaudas tampa neveiksnus galima jį pakeisti kitu kreipiantis į VISĄ PARĄ dirbantį klientų aptarnavimo centrą skambučiu 870044866.

Piršto antspaudo pagalba taip pat atidaromos ir persirengimo spintelės, jokių spynelių ar raktelių nešiotis nebereikės. Vienintelis raktas – jūsų piršto antspaudas, o ištikus problemai visada galite pasinaudoti Pagalbos Skambučiu, kur nuotoliniu būdu bus išspręsta iškilusi problema.

Sportas prasideda ir baigiasi ties rūbine – tad Mūsų rūbinėse pasirūpinta Tik Jums priskirtomis spintelėmis, pagal Jūsų piršto antspaudą.

#VSExpress Marijampolė – tobulas sporto klubas, kurio pavydi net didieji miestai.
Klientams suteikiama galimybė lankytis sporto klube visus metus, be išeiginių, bet kokiu paros metu.
Visą parą veikiantis sporto klubas siekia maksimaliai prisitaikyti prie vartotojų poreikių, tad neribojamas nei apsilankymų skaičius, nei trukmė.

Neužmirštame ir profesionalų – skirsime dėmesį ir suteiksime galimybę siekti kuo aukštesnių rezultatų su novatoriška ir selektorizuota įranga.

Jūsų sportiniams rezultatams pasiekti bus skirta 1300 m² erdvė užpildyta kokybiškais treniruokliais.
Preciziškai surikiuotas inventorius ir švara – tai ką kiekvieną kartą išvydęs klientas gali lengviau atsikvėpti ir pradėti savo treniruotę nesukant galvos apie eiles prie įrangos arba netinkamai padėtą inventorių.

Vitaminas D #VSExpress klube!
Net du stovimi soliariumai, atskirai vyrų ir moterų rūbinėse, suteiks galimybe pasipuošti gražiu įdegiu, nesvarbu, koks oras už lango.

Net dvi saunos, atskirai vyrų ir moterų rūbinėse!
Po ilgų ir alinančių treniruočių turėsite galimybę pasilepinti saunose, atpalaiduoti raumenis, papildomai sudeginti riebalus ar tiesiog pasedėti aplinkoje be streso.
Pirtis ne tik malonumas, bet ir gėris.

Išparduota