Jūsų klubas:
V. Kudirkos g. 47A, Marijampolė

Apie
sporto klubą

Tobulas sporto klubas, kuriame netrūksta nieko! Tokio sporto klubo pavydi net didieji miestai. 1300 m2 erdvės užpildytos kokybiškais treniruokliais. Preciziškai surikiuotas inventorius ir švara, tai ką kiekvieną kartą išvydęs klientas gali lengviau atsikvėpti ir pradėti savo treniruotę nesukant galvos apie netinkamai padėtą inventorių.

Klube pritaikyta išmani, klientų jau pamėgta biometrinė sistema, kurios dėka nereikės nešiotis jokių spynelių, raktelių, kliento kortelių – patekti vidun ir naudotis spintelėmis galėsite pasitelkę savo piršto antspaudą. Šia novatoriška bei saugia sistema ypač lengva naudotis.

Draugiška ir profesionali trenerių komanda konsultuos visais rūpimais su sportu bei mityba susijusiais klausimais. Čia kiekvienoje rūbinėje atrasite po sauną ir soliariumą, kurie puikiai užpildys Jūsų laiką praleistą VS-Express 24/7 sporto klube.

Čia įrengta sunkiosios atletikos platforma. Kardio zonoje treniruoklių gausa neprilygsta niekam: 14 bėgimo takelių, 2 laiptiniai treniruokliai, 8 elipsiniai treniruokliai, dviračiai, steperiai ir daug kitokio inventoriaus, kuris nuolatos atnaujinamas ar papildomas kitais novatoriškais treniruokliais.

Treneriai

Spintelių užimtumas realiu laiku

1%
Užimta
Moterų spintelės
2%
Užimta
Vyrų spintelės