Jūsų klubas:
Jazminų g. 3, Alytus

Apie
sporto klubą

Didžiausias ir moderniausias Alytuje, Jazminų g.3, visą parą veikiantis sporto klubas siekia maksimaliai prisitaikyti prie vartotojų poreikių, tad neribojamas nei apsilankymų skaičius, nei trukmė.
Klube pritaikyta išmani, klientų jau pamėgta biometrinė sistema, kurios dėka nereikės nešiotis jokių spynelių, raktelių, kliento kortelių – patekti vidun ir naudotis spintelėmis galėsite pasitelkę savo piršto antspaudą.
Milžiniškoje, 1674m2, erdvėje pakankamai įrangos ir motyvuojančių bendraminčių ras kiekvienas. Čia siūlome net iki 60 kg svorio hanteliai, 3 tonos varžybinių svorių, 15 fiksuoto svorio štangų su lenktais ir tiesiais grifais nuo 10 iki 45kg, tad sau tinkamiausią ras tiek pradedantieji, tiek ir prisiekę fitneso fanai.

Daugiau nei 30 selektorizuotų jėgos centrų. Beveik 30 kardio treniruoklių – iš jų net 12 bėgimo takelių ir 6 laiptiniai treniruokliai. O tiems, kas neranda pakankamai motyvacijos ilgoms kardio treniruotėms, problemą išspręs išbandę vieną iš 20 kardio treniruoklių su lietimui jautriu ekranu, kur galima naršyti internete, žiūrėti vaizdo įrašus, bėgimo takeliuose net pasikrauti savo telefoną ir tuo pačiu sportuoti.
Po treniruočių galite atsipalaiduoti pirtyse, pasikaitinti soliariume ar ramiai pasėdėti poilsio zonoje.
Sporto klube yra prekiaujama ir maisto papildais.

Treneriai

Spintelių užimtumas realiu laiku

13%
Užimta
Moterų spintelės
18%
Užimta
Vyrų spintelės