Jūsų klubas:
Gumbinės g. 33C, Šiauliai

Apie
sporto klubą

Didžiausias Lietuvoje visą parą veikiantis sporto klubas siekia maksimaliai prisitaikyti prie vartotojų poreikių, tad neribojamas nei apsilankymų skaičius, nei trukmė.

Klube pritaikyta išmani, klientų jau pamėgta biometrinė sistema, kurios dėka nereikės nešiotis jokių spynelių, raktelių, kliento kortelių – patekti vidun ir naudotis spintelėmis galėsite pasitelkę savo piršto antspaudą. Šia novatoriška bei saugia sistema ypač lengva naudotis.

Draugiška ir profesionali trenerių komanda konsultuos visais rūpimais su sportu bei mityba susijusiais klausimais, o neradus trenerių pakaks nuskenuoti QR kodą ant jėgos centro ir vaizdo įraše galėsite pažiūrėti, kaip reguliuoti treniruoklį, kokie raumenys treniruojami ir kaip taisyklingai atlikti pratimą.

Milžiniškoje 2400 m2 erdvėje rasite:

4 pusinius narvus ir 2 pilnus MIGHTY jėgos narvus, aprūpintus MIGHTY varžybiniais svoriais, kurių daugiau, nei 1,5 tonos. 7 štangos spaudimo suoliukus, 60 porų hantelių nuo 1 iki 60kg ir 15 universalių suoliukų. 20 fiksuoto svorio štangų su lenktais ir tiesiais grifais nuo 10 iki 45kg. Iš viso 22 laisvų svorių treniruoklius, aprūpintus 3 tonomis MIGHTY gumuotų svorių.
Profesionalios sunkiosios atletikos platforma su MIGHTY Cross Series štangų komplektais. Daugiau nei 50 selektorizuotų jėgos centrų. Daugiau nei 50 kardio treniruoklių – iš jų net 17 bėgimo takelių ir 8 laiptiniai treniruokliai. Motyvacijos sportuoti tikrai nepritrūks, o kardio treniruotės neprailgs, nes daugiau, kaip 30 treniruoklių turi lietimui jautrų ekraną, kuris leis mėgautis vaizdo įrašais, naršyti internete ar socialiniuose tinkluose. Daugiau nei 250 m2 erdvė apšilimui ir funkcinėms treniruotėms. Erdvios rūbinės su nemokamomis pirtimis ir šaltu kubilu po pirties, o taip pat lauko treniruokliai.

 

 

 

 

 

 

 

 

Treneriai

Spintelių užimtumas realiu laiku

0%
Užimta
Moterų spintelės
0%
Užimta
Vyrų spintelės