Plano informacija

Laikotės įvairių dietų, bet nesiseka numesti svorio? Daugiau jokių varginančių dietų ir sudėtingų patiekalų receptų. Nedelskite, ir sužinokite kiek turite suvartoti kalorijų per dieną, kad kristų svoris ir gaukite savo mitybos planą. Rinkitės patiekalus iš 1000 sveikų receptų bazės. Nustebsite, kad laikytis mitybos plano taip lengva. eMityba.lt

Registruokis eMityba.lt ir gauk 50% nuolaidą pasirinktam mitybos planui.Nuolaidos kodą įveskite prekių krepšelyje. Nuolaidos kodas siunčiame į jūsų nurodytą el.paštą.

Prieš įsigyjant TIESIOGINIO DEBETO NARYSTĖ būtina susipažinti su sąlygomis !

Informuojame, kad jūsų pasirinkta narystė yra neterminuota ir galioja neribotą laiką.

Šios narystės minimalus paslaugos laikotarpis yra 2 mėnesiai po minimalaus laikotarpio sutartis nenutrūksta ir galioja toliau, kol bus pranešta apie norimą nutraukimą.
Tolimesnės narystės įmokos 19,95 € už kiekvieną mėnesį.

Pirma įmoka bus atlikta įsigyjant narystę ir mokėsite tik už likusias mėnesio dienas.

Antra įmoka už antrą mėnesį 19,95 € bus formuojama Jūsų nurodytame el.banke.
Ją apmokėti reikia prisijungus prie savo el. bankininkystės ir paspaudus ant skilites e-sąskaitos.
Nedarykite paprastų (SEPA) bankinių pavedimų. Šis mokėjimas nėra užskaitomas automatiškai ir abonementas neprasitesia, ko pasekoje atsiranda nesklandumų.

Sutartį galite nutraukti po minimalaus dviejų mėnesių laikotarpio.
Pranešus klientų aptarnavimo centrui +370 700 44866

Nauji mokėjimai yra formuojami mėnesio 1d.
Sąskaitos su įmoka Jūsų el.bankininkystėje atsiranda 5 mėnėsio dieną. Apmokėti už paslaugas reikalinga iki 15 mėnesio dienos.
Neapmokėjus narystė apribojama, tiesioginio debeto sutartis nenutrūksta.

Jai norite nutraukti sutartį praėjus minimaliam paslaugos naudojimui informuokite iki mėnesio paskutinės dienos, kol nėra formuojamos naujos įmokos, jai įmoka jau suformuota ją reikalinga apmokėti. Nutraukimo dieną klientas negali turėti įsiskolinimo.


Pasirinkite banką, kuriame yra jūsų elektroninė banko sąskaita ir susipažinkite, kaip nesudėtingai nustatyti automatinį nuskaitymą arba tai galite padaryti vėliau, po abonemento įsigijimo.

 

Kliento informacija

Mokėtojo informacija

Pažymėdami varnelę Jūs sutinkate su sporto klubo sąlygomis ir sutinkate jų laikytis. Varnelės uždėjimas prilygsta jūsų parašui.

Jūsų užsakymas

Sekanti įmoka
Pirma įmoka