Plano informacija

12 mėn. E.sąskaita Visų klubų lankymas + atostogos - 14.95 €

Laikotės įvairių dietų, bet nesiseka numesti svorio? Daugiau jokių varginančių dietų ir sudėtingų patiekalų receptų. Nedelskite, ir sužinokite kiek turite suvartoti kalorijų per dieną, kad kristų svoris ir gaukite savo mitybos planą. Rinkitės patiekalus iš 1000 sveikų receptų bazės. Nustebsite, kad laikytis mitybos plano taip lengva. eMityba.lt

Registruokis eMityba.lt ir gauk 50% nuolaidą pasirinktam mitybos planui.Nuolaidos kodą įveskite prekių krepšelyje. Nuolaidos kodas siunčiame į jūsų nurodytą el.paštą.

Prieš įsigyjant TIESIOGINIO DEBETO NARYSTĖ būtina susipažinti su sąlygomis !

Informuojame, kad jūsų pasirinkta narystė yra neterminuota ir galioja neribotą laiką.

MĖNESINĖS ĮMOKOS MOKĖJIMAS

Pirmą įmoką sudaro šio mėnesio likusios dienos ir sutarties sudarymo mokestis.
E-sąskaita yra siunčiama kiekvieno mėnesio 5 dieną į Jūsų nurodytą elektroninę bankininkystę. Ją apmokėti reikia prisijungus prie savo elektroninio banko skiltyje (e-sąskaitos) iki einamojo mėnesio 15d. Arba galite nustatyti automatinį sąskaitos apmokėjimą savo banko nustatymuose.

Šis abonementas galioja VISUOSE VS-EXPRESS 24/7 SPORTO KLUBUOSE
Abonementas įsigalioja nuo sutarties pasirašymo ir galioja 12 mėnesių

SUTARTIES NUTRAUKIMAS
Norint nutraukti e-sąskaita mokamas skirtumas/kompensacija už pralankytus mėnesius nuo standartinės mėnesio abonemento kainos.

Kilus klausimams skambinkite darbo dienomis nuo 09:00 iki 18:00 val.
Klientų aptarnavino centras +370 700 44866

Pasirinkite banką, kuriame yra jūsų elektroninė banko sąskaita ir susipažinkite, kaip nesudėtingai nustatyti automatinį nuskaitymą.

 

Šis abonementas galioja visuose sporto klubuose

 

Kliento informacija

Mokėtojo informacija

Pažymėdami varnelę Jūs sutinkate su sporto klubo sąlygomis ir sutinkate jų laikytis. Varnelės uždėjimas prilygsta jūsų parašui.

Jūsų užsakymas

Sekanti įmoka
Pirma įmoka